Titles you rated
White ChicksRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0