Movies
Ratings
175
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0