Movies
Ratings
183
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5