Series
Ratings
45
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 4.0
Junji Ito CollectionRated ★ 2.5- The World God Only KnowsRated ★ 0.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 1.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 1.0