Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5