Titles you rated
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 1.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Your Turn To KillRated ★ 4.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 4.5
Cursed in LoveRated ★ 3.5
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 0.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5