Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Martin EdenRated ★ 4.0