Series
Ratings
19
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5