Movies
Ratings
351
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.0