Movies
Ratings
52
Finding NemoRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0