Titles you rated
Hollow ManRated ★ 3.5
WombRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.0