Titles you rated
Eddie the EagleRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5- Oliver TwistRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Partly CloudyRated ★ 3.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0