Series
Ratings
49
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 2.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0