Series
Ratings
129
SomebodyRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0
BargainRated ★ 1.5
The WatcherRated ★ 3.5
High WaterRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 3.0
The KillingRated ★ 5.0
The KillingRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0