Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0