Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5- GintamaRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0