Movies
Ratings
156 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 All of Us StrangersRated ★ 4.0 All of Us StrangersRated ★ 4.0
 MisericordiaRated ★ 4.5 MisericordiaRated ★ 4.5
 Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0 Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
 Take This WaltzRated ★ 4.0 Take This WaltzRated ★ 4.0
 Mulholland DriveRated ★ 5.0 Mulholland DriveRated ★ 5.0
 The Novelist's FilmRated ★ 5.0 The Novelist's FilmRated ★ 5.0
 Boy Meets GirlRated ★ 4.5 Boy Meets GirlRated ★ 4.5
 Laurence AnywaysRated ★ 4.5 Laurence AnywaysRated ★ 4.5
 RawRated ★ 3.5 RawRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 1.0 WickedRated ★ 1.0
 Ghost in the ShellRated ★ 2.0 Ghost in the ShellRated ★ 2.0
 Ghost in the ShellRated ★ 4.5 Ghost in the ShellRated ★ 4.5
 My Blueberry NightsRated ★ 3.0 My Blueberry NightsRated ★ 3.0
 The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0 The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
 The BatmanRated ★ 4.0 The BatmanRated ★ 4.0
 AftersunRated ★ 4.5 AftersunRated ★ 4.5
 Dead RingersRated ★ 4.0 Dead RingersRated ★ 4.0
 Love Lies BleedingRated ★ 3.0 Love Lies BleedingRated ★ 3.0
 TitaneRated ★ 5.0 TitaneRated ★ 5.0