Movies
Ratings
415
MasqueradeRated ★ 4.5
The Lovely BonesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 1.5
Non-StopRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5