Movies
Ratings
598
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0