Titles you rated
FluRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0