Movies
Ratings
111
City of GodRated ★ 5.0
SomewhereRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 3.5
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
The SonRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0