Titles you rated
AshfallRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5