Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 0.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5