Series
Ratings
82
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5- A Bluebird Has ItRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Suspicious FamilyRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0- Ugly CakeRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Gold TowerRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 5.0