Movies
Ratings
22
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Johnny English RebornRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0