Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 4.5
The Platform 2Rated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
The Woman In The WindowRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
Ms. ApocalypseRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
FracturedRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5