Titles you rated
Master of StudyRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0