Titles you rated
Meteor GardenRated ★ 2.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
Nijiiro no Chalk -- Chiteki Shogaisha to Ayunda Machikojo no KisekiRated ★ 4.0- Pocket Monsters: Terapagos' BrillianceRated ★ 4.0
Eien no KinoRated ★ 2.5
ZeichoRated ★ 2.5
Sorette Pakuri Janai Desuka?Rated ★ 3.0- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 4.5
Nice Flight!Rated ★ 3.0- Stepmother and Daughter's Blues Final 2024 SpecialRated ★ 4.5
Living no Matsunaga-sanRated ★ 1.0
Snack KizutsukiRated ★ 4.0
Banshaku no Ryuugi Season 3Rated ★ 3.0
Evening Drink StyleRated ★ 3.0
Banshaku no RyuugiRated ★ 3.5
Sensei no OtoriyoseRated ★ 1.5- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 2.5
- SetoUtsumiRated ★ 3.5
What if There Were a High School for "Ikemen" Only?Rated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5