Movies
Ratings
132
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0