Titles you rated
Irish WishRated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
LandRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DangalRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
The WayRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.5
The House of Small CubesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0