Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0