Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The Policeman's LineageRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0