Movies
Ratings
311
A Man and a WomanRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 2.5