Movies
Ratings
59
Architecture 101Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0