Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
BorderRated ★ 2.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
The PrestigeRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 2.0
RunRated ★ 3.5
Western SpaghettiRated ★ 5.0
Unfriended: Dark WebRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0