Titles you rated
Akudama DriveRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness Season 2Rated ★ 3.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0