Movies
Ratings
32
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
And Soon the DarknessRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Texas Killing FieldsRated ★ 5.0
TronRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0