Movies
Ratings
319
The English PatientRated ★ 2.0
Night in ParadiseRated ★ 1.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5- The SpyRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.5
RomaRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0
Blade IIRated ★ 2.5- The RemnantsRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 1.5
Enemy at the GatesRated ★ 2.5