Movies
Ratings
195
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
FlyboysRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0