Series
Ratings
28
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Master of the HouseRated ★ 2.5
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5