Movies
Ratings
307
Bird BoxRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0