Movies
Ratings
22
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 0.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5