Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0