Titles you rated
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Love So DivineRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5