Titles you rated
Mr. TrotRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
D.Gray-man HALLOWRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0