Titles you rated
IronheartRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 4.0
Fragrance You InheritRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 4.5
The Aquatope on White SandRated ★ 4.0
Sound! Euphonium 3Rated ★ 0.5
Lovely RunnerRated ★ 0.5
MPowerRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
Chaser Game WRated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Chef's Table: BBQRated ★ 4.0
Chef's Table: PizzaRated ★ 3.0