Movies
Ratings
22
Fast FiveRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0