Series
Ratings
18
Queen of TearsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
My NameRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Backstreet RookieRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0