Series
Ratings
77
The Tale of NokduRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Amazing SaturdayRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.5