Movies
Ratings
26
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0